Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Чому не варто вживати бутильовану воду
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чому не варто вживати бутильовану воду

Кілька причин, за якими не варто вживати бутильовану воду:

- Вода в пляшках - найчастіше звичайна вода з крану. Іноді вона проходить додаткову обробку, іноді - ні. Вживаючи звичайну водопровідну воду, громадянин може отримати інформацію про її властивості і хімічний склад, і при необхідності додатково профільтрувати, не сплачуючи при цьому 1-2 долари за пляшку так званої питної води.

- Вода в пляшках: екологічна шкода: уявіть собі, скільки щодня викидається порожніх пляшок з-під води! А матеріал, з якого вони зроблені, не є біоразлагаємою.

- Вода в пляшках містить шкідливі хімічні сполуки. І насамперед це фенол, що міститься в пластиковій тарі, який при зберіганні переходить в розчинну форму. Вживання такої води може викликати різні захворювання, аж до зміни гормонального статусу.

- Продаж води в пляшках приносить надприбутки власникам бізнесу. Вони успішно вселяють споживачеві, що саме цей товар для них життєво необхідний.

Користь для здоров'я бутильованої води. Це - міф. Багато хто з так званих «здорових» напоїв, нібито що містять екстракти трав, вітаміни і мінерали, є звичайною підсолодженої водою.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua