Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Не вживайте не мінералізовану воду!
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Не вживайте не мінералізовану воду!

Люди нового покоління піклуються про своє здоров'я і багато хто тільки зараз дізнаються про користь мінеральної води. Багато хто дійсно не враховували, що завдяки воді ми отримуємо багато життєво важливі речовини.

Виявляється, що при регулярному споживанні води з під крана ми не отримуємо ніякої вигоди, порівняно з мінеральною водою.

Широко поширене переконання, що ми так довго не могли отримувати мінерально-збіднену воду. І тільки після настання дефіциту мінералів в організмі змінювалося і переконання.

Поки ми користуємося природним джерелом, ми отримуємо мінеральні речовини в достатку. А при проведенні очистки та дезінфекції, всі цінні елементи губляться. Чому ж проводиться це свідоме опріснення, якщо це нам не вигідно?

Справа в тому, що обладнання, яке використовується, щоб видалити забруднення, використовує мембранний фільтр, який видаляє будь-яке тіло з молекулярною масою більше, ніж у води.

Це необхідна процедура, однак, вона прибирає і корисні речовини. У промисловості при розлив води у пляшки стали використовувати повторне введення корисних речовин.

Перш ніж прийняти рішення про вживання такої води, необхідно усвідомити деякі речі. Розлита в пляшки вода з-під крана? Факт - це те, що Ви дійсно отримуєте не що інше, як фільтровану воду з-під крана, розлиту в пляшки.

Залежно від ступеня процесу очищення, який використовувався, ця вода може містити канцерогенні речовини. Важливо розуміти, що отриманий шкоду перевищить ту можливу користь, яку ви отримали.

Видаліть токсичні матеріали з води з-під крана. Існує тільки один спосіб, яким Ви можете гарантувати, що Ваша вода позбавлена шкідливих забруднень, і користуватися перевагами мінеральної води.

Це покупка і установка високоякісного домашнього комплекту очищення води, який здійснює очищення за технологією іонного обміну.

Це дозволяє видалити токсичні металеві сліди з питної води і замінити ці сліди натрієм і калієм.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua