Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Небезпека бутильованої води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Небезпека бутильованої води

Вода в пляшках є найбільш швидко зростаючим сегментом ринку напоїв з щорічним обсягом продажів понад $11 мільярдів. Маркетологи компаній з виробництва бутильованої води запропонували розливати воду в прозору пластикову тару, щоб переконати населення в тому, що їх вода є самої чистої і придатної для пиття.

На жаль, вода в пляшках небезпечна не тільки для нашого здоров'я, але, як виявилося, і для навколишнього середовища Відповідні служби регулярно перевіряють якість питної води. Додавання дезінфікуючих та знешкоджуючих речовин істотно знизило рівень інфекційних захворювань.

На жаль, хлор і озон є токсичними речовинами і для людини. Крім того, вода із крану може містити й відходи промислових виробництв (нітрати, фториди, іони важких металів, органічні домішки).

І стандарти для водопровідної води не дають гарантій безпеки для здоров'я людини, так і водопідготовка не забезпечує належної якості питної води. Найцікавіше, що будь-яких стандартів для бутильованої води немає взагалі. Дослідження показують, що 40% продаваної води в пляшках є звичайною водопровідною водою, що зазнала лише додатковою фільтрації.

Немає також ніяких законодавчих актів, розпорядчих виробляти бутильовану питну воду поза санітарних зон промислових підприємств і звалищ. За результатами екологічного контролю у воді 10 провідних виробників знайдені миш'як, промислові хімікати, перевищений вміст нітратів, виявлення біологічні забруднення.

Незважаючи на те, що питна вода в пляшках практично не відрізняється від водопровідної, їх вартість часом відзначається в 100 разів. Вживання води з пластикової тари може привести до плачевних наслідків, оскільки при зберіганні багато токсичні речовини переходять у воду.

Так, наприклад, фенол веде до розвитку неврологічних захворювань у дітей, до передчасного статевого дозрівання, до гормональних збоїв у чоловіків і канцерогенним захворювань у жінок. При цьому на маркуванні пластикових пляшок не відображається інформація, з якого саме матеріалу виготовлена упаковка. Хоча, навіть матеріали, дозволені до застосування в харчових виробництвах, не є абсолютно безпечними.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua