Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Переваги обробки мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Переваги обробки мінеральної води

"Вода - життя". Сьогодні можна легко змінити цю пропозицію, оскільки "Здорова вода - життя". Сказано, що вода стає популярним напоєм по всьому світу, якщо це приносить користь для здоров'я.

Саме з такою метою станції водоочистки виробляють очищення води, до концентрації речовин допустимих для організму і не допускаючи вмісту шкідливих хімічних сполук.

Для очищення використовуються сучасні методи очищення, здатні задовольнити запити людей. Користь від вживання мінеральної води очевидна, оскільки позитивно позначається на здоров'ї організму при регулярному вживанні.

Дана стаття спрямована на роз'яснення необхідності регулярного вживання мінеральної води. І вживаючи її ви забудете проблеми з травленням назавжди.

Ось деякі переваги при регулярному використанні мінеральної води:

1) Магній: один з найбільш важливих елементів, що містяться в бутильованій воді. Підтримує загальний тонус організму і його імунну систему. Також грає важливу роль в энергообменных процесах, згортанні крові, нейронної збудливості та інших.

2) Хлор: бере участь в процесі травлення.

3) Сірка: одне з найбільш цінних мінеральних речовин мінеральної води. В основному зміцнює зуби і кістки.

4) Кальцій: суттєво впливає на зміцнення наших зубів, так само як і кісток.

5) Залізо: Це ще один важливий елемент мінеральної води. Залізо допомагає транспортувати кисень по організму. Важливо, що в мінеральній воді знаходиться у потрібній концентрації.

6) Всі ці елементи в комплексному поєднанні відіграють важливу роль і в інших процесах, наприклад виводять токсичні елементи

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua