Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Що робить тайський масаж особливим?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Що робить тайський масаж особливим?

Є кілька різновидів масажу сьогодні. Але мій улюблений - тайський масаж. Ну, шведський масаж - мій другий фаворит. Але що робить тайський масаж дійсно особливим?

Давайте говорити про його походження спочатку. Тайський масаж дійсно не походив з Таїланду. Це було спочатку розвинене в Індії і пізніше було об'єднано в тайської медицині.

Ця терапія була використана ченцями, щоб розглядати і запобігати поширені хвороби. Щоб краще зрозуміти тайський масаж, думайте про Йогу спочатку. Ця терапія уподібнюватися до йоги.

Але на відміну від йоги, Ви нічого не повинні робити, тому що лікар зробить всі маніпуляції. Лікар використовує його або її руки, ноги, ноги і коліна, щоб перемістити Вас в різні відрізки, які подібні до йоги. Замість того, щоб використовувати різні масажні удари (тобто petrissage, effleurage, і т.д.) це використовує точковий масаж. Через точковий масаж знімаємо напружені і спазмовані м'язи. Це також сконцентровано на мобілізації Ваших суглобів. Використання різних масажних ударів дуже мінімально. Ця терапія і розслабляє, і збуджує.

Я люблю цю терапію, тому що вона розслабляє мої напружені м'язи. Полегшення при цьому не може бути негайно помічено. Фактично, я завжди відчуваю його через день після терапії. Але протягом і після терапії, я завжди відчуваю себе більш розслабленим, більш спокійним і менш порушеними.

Що стосується тривалості терапії, це зазвичай залежить від Вашого вибору. Тайський масаж може тривати від 30 хвилин до 1 години. Взагалі, тайський масаж знімає напругу і розслабляє м'язи. Це дає Вам повне відчуття благополуччя. Лікар рухає Вашим суглобом, ця терапія збільшує діапазон руху Вашого суглоба, покращує кровообіг, точно так само, як інші типи масажу.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua