Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Найкращий спосіб отримати користь від мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Найкращий спосіб отримати користь від мінеральної води

Відкрийте для себе найкращий спосіб отримати користь з мінеральної води. Чи знаєте ви, у чому переваги мінеральної води? Чи знаєте ви, що це найкращий спосіб почерпнути всі необхідні мінерали з води?

Далі ви отримаєте відповіді на всі ці питання. Які мінерали присутні в природній воді? Натуральна джерельна вода збагачена такими мінералами, як магній, кальцій, натрій, залізо і т.д. Деякі з цих природних мінералів насправді не зберігаються в організмі в потрібній формі. А щоденне споживання цих мінералів потрібно.

Питна вода є головним джерелом цих мінералів для нашого організму. У чому користь мінеральної води? Є безліч переваг мінеральної води.

- Кальцій - зміцнює кістки і зуби, а також регулює ритм серцевих скорочень.

- Фосфор - підтримує вміст колагену в організмі. Він також підтримує потрібну консистенцію крові.

- Натрій - підтримує тиск крові тіла і допомагає в метаболізмі їжі в енергію.

- Хлорид - зберігає потік рідини організму і забезпечує баланс електроліту.

Недолік цих життєво важливих мінералів призводить до різних проблем здоров'я. Фільтри, які засновані на принципі зворотного осмосу просто вирізують всі з води.

Ці фільтри мають тонку пористу мембрану, через яку вода змушена пройти. Молекули води за розміром менше молекул різного роду домішок, що дозволяє їм проходити крізь мембрану, а інші молекули затримуються там.

В результаті вода стає, так би мовити, обессолена . Питво такий дистильованої води має негативний вплив на травну систему і може призвести до мінерального дефіциту.

Мінеральна вода - це те, що не можуть запропонувати ніякі водні очищувачі. Яким чином можна отримати всю користь мінеральної води?

Використовуючи багатоступінчаті очисники води - кращий спосіб гарантувати, що ці мінерали не виснажилися від фільтрування води.

У цих фільтрах для води зазвичай використовують комбінацію іонного обміну, вугільної фільтрації і суб-мікронної технології фільтрації, щоб відфільтрувати всі органічні і хімічні забруднювачі.

Вода, отримана з цих очищувачів, корисна, без запаху і має відмінний смак. В протилежність базуються водним фільтрів фільтри RO видаляють більш складні забруднення, такі як хлор, свинець, наркотики, кісти, пестициди, бактерії і т.д.

Крім цього, вони не втручаються у природну форму води, тому всі корисні мінерали залишаються недоторканими.

Таким чином вони стають найкращим способом забезпечити чисту і багату мінералами питну воду.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua