Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Кращий спосіб отримати користь від мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Кращий спосіб отримати користь від мінеральної води

Ти втомився слухати про чарівні властивості питної мінеральної води? Щоб насолодитися справжнім смаком і користю води потрібно використовувати нові мінеральної системи очищення води, а не робити вибір в користь розлитої в пляшки H2O.

Люди вважають, що єдиний спосіб наситити свій організм корисними мінералами - це пити розливну воду, але з появою сучасних систем очищення це думка змінилася.

Можливо, багато хто не хоче встановлювати вдома систему очищення, так як в магазинах купувати воду зручніше. Але є деякі моменти, які ви повинні знати. Всі чули і знають, що таке бензин.

Це - безбарвна вогненебезпечна рідина, отримана за допомогою дистиляції нафти. Його використовують у виробництві багатьох індустріальних хімічних продуктів, включаючи миючі засоби, інсектициди і моторне паливо. Згадаймо історію з Perrier.

Тоді у воді виявили вміст бензолу, у 15 разів перевищує допускається норму. Що це означає? Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів FDA допускає вміст у воді деяких хімічних елементів у невеликих кількостях.

По суті це та ж вода з-під крана, тільки в красивій упаковці, і вона містить всі ці хімікати. Використання мінеральних систем очищення гарантує постачання чистої води у ваш будинок.

Але виробники пляшкової води не хочуть, щоб люди знали, що у них є якісь інші варіанти, тому надають все так, що вони - єдине джерело чистої води. Так що якщо ви хочете отримувати справжню чисту воду, мінеральні системи очищення води - це те, що вам потрібно.

Дія фільтра таких систем ґрунтується на процесі, в якому з води забираються всі солі та інші мінерали за допомогою зворотного осмосу, у другому етапі вода проходить повторний процес, який її минерализує.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua