Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Правила пальпації м'язів

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Правила пальпації м'язів

Правила пальпації м'язів і сухожиль у лікувальному масажі. Ключові показники неблагополучних шарів тканини. Пальпація включає в себе перевірку змін нормальних тканин, температури і наявності набряків. Набряк, більш відомий як водянка, або набряк шкіри відбувається від скупчення рідини в певних областях тіла.

Коли при натисканні на опухлу шкіру залишається відбиток має місце точковий набряк. До цього зазвичай призводить носіння тісного одягу або вузьких шкарпеток. Не точковий набряк або затримка рідини в руках або ногах в основному розвивається під час вагітності, гіпертиреозу або хірургії лімфовузлів.

Масажист теж перевіряє різницю в нормальній температурі шкіри на певних ділянках тіла. Масажист або масажистка злегка стосується шкіри задньою частиною його або її руки і порівнює температуру в інших областях тіла. Коли шкіра здається трохи гарячою порівняно з рештою тіла, це означає, що є гостре запалення кінцівки або органу.

Більш низька температура вказує на проблему з припливом крові до цієї області. Крім того, оцінка змін до нормальної тканини залежить від завдання області при пальпації. Лікар ковзає рукою по шкірі пацієнта, приймає до уваги текстуру, і перевіряє сухість або вологість. М'язова тканина зазвичай є більш твердої, ніж підшкірні тканини. Жорсткі області, які мають хворобливі реакції або погана фіброзна тканина можуть говорити про проблеми.

Щільні зв'язки м'язових волокон зазвичай формуються в областях плечей і спини. Крім того, сухожилля можуть походити на шнури в пастці між м'язами, зв'язки будуть здаватися менш еластичними або майже нерухомими, суглоби виглядають опухлими або відчуваються товщі, ніж зазвичай.

Поряд з вузлами м'язової тканини, відчуватиметься збільшення лімфатичних вузлів, хоча вони малі. Це більш загальні показники проблеми тканин, з якими стикаються лікарі. Глибокий масаж тканин, спорт і лікувальний масаж сприяє розслабленню напружених м'язів.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua