Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Переваги аромомасажа

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Переваги аромомасажа

Ароматерапія схожа з Шведським масажем в використовуються методи. Відмінність полягає тільки в застосовуваних кремах і маслах.

Як правило, шведський масаж виконується не духмяними маслами щоб уникнути будь-яких алергічних реакцій, у той час як ароматерапія використовує ефірні масла, підібрані для кожного клієнта в індивідуальному порядку.

Існують сотні різних ефірних масел і кожне з них володіє певними властивостями. Тому для ароматерапевт важливо зробити повне медичне обстеження клієнта. В той час, як більшість ефірних олій володіють лише корисними характеристиками, деякі з них можуть завдати шкоди здоров'ю пацієнта в залежності від його показань.

Ароматерапевт повинен бути кваліфікованим фахівцем, щоб абсолютно точно підібрати правильний комплекс олій для кожного клієнта. Ароматерапія може суттєво допомогти при запорах, безсонні, зменшити симптоми застуди та грипу, зменшити біль різного характеру. Найбільш часто використовувані ефірні масла: лаванда, лимон, евкаліпт, іланг-іланг і ромашка.

Лаванда - одне з найпопулярніших ефірних олій, які використовуються для зняття напруги, занепокоєння, ефективно при боротьби з безсонням. Лимон (сімейство цитрусових) має підбадьорливими якісними характеристиками. Ефективний при проблемах з ШКТ, полегшує головний біль і лихоманку.

Евкаліпт використовується для лікування дихальних шляхів. Оскільки він володіє охолоджуючими властивостями, це дозволяє йому впоратися з больовими відчуттями в м'язах. Іланг-іланг використовується, щоб полегшити головний біль, нудоту, кишковий дискомфорт. Слід бути обережним, оскільки застосування цієї олії в надлишку може викликати головний біль.

Ромашка - ефірна олія заспокійливого характеру, допомагає при м'язовому запаленні, проблеми з ШКТ і мочеполовими шляхами. Також є засобом, що бадьорить для підняття настрою. Ароматерапія володіє великими перевагами, але при неправильному використанні вся процедура в кінцевому підсумку може мати негативні наслідки.

Певні масла протипоказані при вагітності, в деяких випадках вони можуть викликати ускладнення. Все ж вирішивши скористатися технікою ароматерапії, переконайтеся, що вас обслуговує ліцензований фахівець.

Не рекомендується використовувати олії без повного знання всіх їх якісних характеристик. Ароматерапія може допомогти позбавитися від різних захворювань тільки при абсолютному дотриманні всіх нюансів даної процедури.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua