Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Переваги лужної антиокислювальної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Переваги лужної антиокислювальної води

Прийшов новий день, і ви опинитеся поховані під безпрецедентним повінню, іноді, здавалося б, дивним, оновлення наслідків (як переваг і недоліків) різних об'єктів, деякі добре відомі, в той час як інші неясні та впливають на здоров'я і добробут людини.

Останнім часом, говорячи про лужній воді, подібно раундів в ланцюзі здоров'я і гарного самопочуття, викликаючи досить значна кількість цікавості і багато уваги. Перш, ніж ми перейдемо до тієї частини посібника, давайте зрозуміємо те, що лужна вода і як це працює, як тільки вона потрапляє в рот і ковзає вниз по стравоходу.

Лужна вода - вода, значення pH якої, більше ніж 7. Вода, в натуральному вигляді, переважно нейтральна. Ви можете зробити лужну воду антиоксидантом, додаючи трохи харчової соди до дистильованої або простий водопровідній воді. Куплена в упаковці/пляшках лужна вода, також доступна під різними брендами.

Так, яка вигода пиття лужної антиокислювальної води? Лужна антиокислювальна вода - користь для здоров'я. Лужна антиокислювальна вода - звучить цікаво. Є ідеї про те, як цей дуже рекламований чудодійний еліксир працює, щоб принести користь нашому здоров'ю?

Ось список корисних для здоров'я властивостей, які він заслуговує: Будучи лужний в природі, лужна антиокислювальна вода ефективна при нейтралізації надмірно кислий навколишнього середовища в тілі, включаючи шлунок. Зниження кислого середовища клітин організму призводить до збільшеного поглинання кисню ними.

Таким чином, чим більше кисню, тим більше життєвої сили і більш висока продуктивність клітинних функцій. Надмірно кисле середовище в організмі, як відомо, відповідає за такі розлади як високий кров'яний тиск, діабет, артрит, запор і розлад шлунка.

Лужна вода відлякує зайву кислоту і різні інші токсини і, тим самим, допомагає в арешті симптомів, пов'язаних з цими захворюваннями, і також збільшує швидкість їх лікування. Вимиваючи токсини і кислоти, і збільшуючи найкраще споживання кисню організмом, лужна вода, як відомо, уповільнює процес старіння і помітно змінює ознаки старіння, які відбиваються на шкірі.

Пиття лужної антиокислювальної води прискорює загоєння ран і травм і допомагає глибоких порізів і ран шкіри висохнути швидше, заохочуючи виробництво фібриногену (речовина, яка допомагає у формуванні згустків з ран), що призводить до зменшення кровотечі.

Кисле середовище навколо тіла клітини часто - підозра на ракові новоутворення, оскільки пухлинні клітини піддаються величезним ривків зростання і легко поширюються в сусідні райони, якщо кислотний рівень тіла знаходиться на більш високій стороні.

Однак ці клітини не можуть вижити в лужному середовищі, не кажучи вже про поширення в інших місцях. Тому, пиття лужної води і підтримання лужної дієти є деякими шляхами, у яких рак або його зростання може триматися в страху або його ріст і поширення можна перевірити природно.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua