Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Переваги лужної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Переваги лужної води

Лужна вода знаходиться на основній стороні масштабу pH фактора, тобто це не нейтральне і не кисле. Переваги лужної води невимірні, деякими віруючими було сказано, що це - чудове джерело для користі і здоров'я.

З іншого боку, деякі люди кажуть, що результати користі вживання лужної води все ще сумнівні і невизначені. Лужність, основний рівень або нейтральний рівень залежать від того, куди вода прибуває. Нормальна вода оцінюється в 7 за шкалою pH, який є нейтральним.

Лужну воду також називають як іонізована вода і в масштабі pH фактора 1 - 14, де 7 є нейтральним, він розрахований на 8. Лужність варіюється від бренду до бренду, в залежності від того, як він здійснюється, а так само механізму, що використовується для його виробництва.

У багатьох продуктів, які ми споживаємо, є здатність керувати нашим організмом в бік шкали кислотності pH фактора, який може завдати шкоди організму.

Користь для здоров'я лужної води є збереження хімічного дисбалансу в організмі. Є безліч корисних властивостей лужної води для здоров'я, такі як скорочення розлади шлунка, скорочення печії і кращої гідратації між клітинами.

Деякі дослідження показують, що вона також допомагає в лікуванні астми серед багатьох інших видів лікування. За останні кілька років велися розмови щодо якості води, яку ми п'ємо кожен день та її вплив на наше здоров'я. Рекомендується, щоб ми споживали більш ніж 2 літри води щодня.

Багато сімей покладаються на питну водопровідну воду в якості основного джерела. Оскільки якість води з-під крана не рекомендується багатьма експертами по здоров'ю, мільйони людей переключилися на бутильовану воду або вкладають кошти в поліпшення якості води в домашніх умовах.

Але ціни на бутильовану воду постійно ростуть, не будучи 100% впевненими в якості води. Хімічний дисбаланс, викликаний браком лужної води Управління хімічним балансом є найважливішою річчю для здорового способу життя. Якщо рівень кислотності підвищується навіть трохи, це може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям, оскільки вимірювання pH рідини в нашому організмі впливає на кожну клітку.

Це - дуже делікатне питання, щоб зберегти рівновагу кислого і лужного рівня. Наше тіло сконструйовано таким чином, що воно може самостійно боротися, щоб утримувати рівновагу. У ході збереження балансу це могло б покласти навантаження на інші тканини, системи організму, органів, і т.д. Низький або незбалансований рівень pH може призвести до підвищеної кислотності в організмі, і це може створити багато дисфункцій.

Наприклад, якщо рівень pH добирається занадто високий на кислому стороні, ми можемо зіткнутися з симптомами, як втрата енергії, втоми, збільшення ваги і неправильного травлення.

Ми повинні гідратований організм достатньо і, отже, повинні пити лужну воду, яка багата корисними копалинами. Рівень pH питної води має бути між 9 і 10, і ми повинні пити 2 літри води щодня.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua