Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Методи і переваги лікувального масажу

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Методи і переваги лікувального масажу

По суті, лікувальний масаж відрізняється за своїм характером і масштабами, ніж розслаблюючі процедури, які курорти пропонують своїм клієнтам. Відновлення м'язової тканини, для зменшення набряків і болю є однією з основних цілей цього лікування.

Зокрема, лікарем під час лікувального масажу пальпується тіло пацієнта, щоб визначити джерело болю. Спільним рішенням лікаря буде механічна маніпулювання м'язами, сухожиллями і зв'язками, щоб послабити тугоподвижность суглобів і розім'яти вузлуваті тканини.

Другим методом лікування пацієнта є використання центральних нервових шляхів, званих меридіанами, Використання тиску і вправи на розтяжку. Як правило, навчений професіонал знає, як обмацувати і застосовувати потрібну силу при тиску на область з допомогою пальців або зап'ястя.

Постійні розминання й натискання на жорсткі м'язи в кінцевому підсумку розм'якшують їх і зменшують напруга. Крім розслабляючого ефекту, масаж також зменшує шкідливі відкладення організму. Ці токсини, які потрапили в лімфатичні вузли, зазвичай призводять до накопичення кислоти, яка викликає м'язові і суглобові проблеми.

Розуміння нервових шляхів і потоків енергії. Лікування лікувальний масаж, який об'єднує схожі стилі, такі як шиацу і шведський масаж, визнає роль нервових точок у підтримці безперешкодного потік ци, або життєвої сили в тілі. Ця прихована річка енергії безперервно тече через основні органи тіла, м'язи та відня. Практикуючі в традиційних техніки масажу вважають, що забиті шляху викликають проблеми з фізичним і емоційним здоров'ям.

Таким чином, рятування від перешкод відкриває циркуляцію ци, яка проривається і дає відчуття в тілі подібні електризації. У західній медицині часто прописують препарати для лікування психосоматичних симптомів, які сигналізують про дисбаланс життєвих сил організму.

Ці препарати рятують людей від симптомів, але вони не вирішують глибокі емоційні проблеми. Багато практикуючих масажисти працюють з лікарями і фізіотерапевтами для лікування м'язової і скелетної дисфункції, травми хребта, тенісного ліктя, замороженого плеча, болі в попереку, мігрені, і спортивних травм.

Під час лікування лікар може зробити лікувальний масаж рук, щоб полегшити біль у шлунку або чинити тиск на нижній частині спини, щоб вилікувати судоми ніг.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua