Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Про невідомі переваги мінеральної води

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Про невідомі переваги мінеральної води

Найпростіші речі в світі, як не дивно, вимагають великих витрат, як тимчасові, так і матеріальних. Яскравий приклад - звичний для сім'ї стиль харчової поведінки.

Якщо ми легко можемо скласти корисне меню на кожен день тижня, то мало хто замислюється про якість води, яка йде на приготування їжі. Адже вживання безпечної та корисної води дозволить надовго зберегти здоров'я.

Не секрет, що при фільтрації і знезаражування питної мінеральної води з не одночасно видаляються і корисні мікроелементи. Проте, процес водопідготовки ігнорувати не можна, тому що при цьому істотно знижується якість води. Вихід простий: треба встановити таку систему фільтрації, яка забезпечить належний рівень очищення, але при цьому і збереже мікроелементи.

Вживання мінеральної води заповнює потреба в іонах солей, які ми щодня втрачаємо. Ппрі потінні і природному виділення рідини з тіла ми втрачаємо частина мікроелементів, які повинні залишатися всередині нас для нормального функціонування організму.

Пиття мінеральної води повною мірою задовольняє цю втрату, нормалізуючи водно-сольовий баланс. Зволоження шкіри. Якщо вода, в якій ви купаєтеся, досить мінералізована, то шкіра зволожуватиметься значно краще. До речі, чимале значення при цьому має температура.

Оскільки клітини шкіри миттєво реагують на зміни в навколишньому середовищі, то занадто холодна або занадто гаряча вода можуть привести до підвищення сухості. Якщо ви одночасно їсти і пити мінеральну воду, то ваша шкіра отримує харчування і зсередини.

У природі безліч джерел мінеральної води, але в межах міських територій неможливо знайти такі, які б залишилися первозданними і незабрудненими. Враховуючи це, найбільш перспективно використання доступних сьогодні високоефективних систем для очищення води.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua