Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Поняття природної мінеральної води

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Поняття природної мінеральної води

У Південній Африці закон передбачає вказувати на етикетці пляшки з водою її повний хімічний склад і вказати зміст всіх компонентів у розрахунку на 1 літр.

Розлита в пляшки мінеральна вода безпосередньо з природного джерела вигідно відрізняється від штучно мінералізованою води, оскільки містить тільки природні компоненти, а не додані спеціально на стадії водопідготовки.

Щоб вода могла бути названа мінеральної, вона повинна мати природну мінералізацію не менше 250 проміле. Загальна кількість розчинених речовин повинно бути відображено в інформації на етикетці тари.

Хімічні речовини в мінеральній воді знаходяться в розчиненому стані у вигляді іонів. Мінеральні води з різних джерел істотно розрізняються як за кількістю розчинених компонентів, так і за їх увазі. Це визначається місцезнаходженням джерела, хімічним складом гірських порід і ґрунту, глибини залягання.

В інформації на етикетці пляшки з водою може бути зазначено, що рівень мінералізації води відрізняється від природного, властивого певного джерела.

Деякі компанії-виробники на етикетках неправильно маркують воду, називаючи її мінеральної. Ніякі додаткові компоненти не можуть бути додані до мінеральної води штучним шляхом. Найбільш поширені елементи, що входять до складу мінеральних вод - магній, кальцій, калій, натрій, сульфати, бікарбонати і нітрати.

Саме вони надають воді неповторний смак і лікувальні властивості. Вживання такої води допоможе підтримувати вміст мікроелементів в організмі на оптимальному рівні, нормалізувати водно-сольовий баланс, зміцнити кістково-м'язову систему.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua