Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Чому кожна людина має потребу в регулярному масажі?

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Чому кожна людина має потребу в регулярному масажі?

Кількість масажних кабінетів у всьому світі щорічно невпинно зростає. Така тенденція не особливо дивна, тому що попит на хороший якісний масаж був завжди.

Люди прекрасно усвідомлюють, наскільки масаж допомагає відчувати себе більш розслабленими, за допомогою позбавлення від напруги, викликаного рутиною повсякденному житті.

Але крім відчуття комфорту і розслаблення існує і інша істотна користь для здоров'я.

Якщо ви ставитеся до того кількості людей, які все ще не можуть зважитися призначити перший сеанс масажу, вам варто прочитати наступні аргументи на користь масажу:

1. Поліпшення кровообігу. Дію масажу на все тіло покращує кровообіг, що дозволяє кисню і поживних речовин досягати навіть найвіддаленіші частини вашого тіла. Поліпшення роботи серцево-судинної системи благотворно позначається на зовнішньому вигляді шкіри, що, безумовно, робить її більш молодше, здоровіше і привабливіше на зовнішній вигляд.

2. Збільшення гнучкості. Чим старше ми стаємо, тим більше наші суглоби втрачають еластичність і гнучкість. Також головною причиною таких процесів є автоматизація роботи, переважно сидячий спосіб життя. Масаж в кінці робочого дня може гарантувати тривале збереження гнучкості ваших м'язів і суглобів.

3. Викид ендорфінів. Вироблення ендорфінів абсолютно природне явище при масажі, вони дозволяють швидше справлятися з болісними відчуттями.

4. Лікування мігрені та інших проблем зі здоров'ям. Найчастіше якісний профілактичний масаж може стати альтернативою лікування медичними препаратами, в тому числі і в боротьбі з мігренню.

Навіть якщо ви не страждаєте ні одним з перерахованих вище недуг, регулярний масаж в такому випадку може стати ефективною превентивним заходом проти багатьох потенційних проблем зі здоров'ям.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua