Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Правда про питну мінеральну воду
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Правда про питну мінеральну воду

Багато людей вважають мінеральну воду корисною і приємною на смак. Але заяви, зроблені деякими з брендів бутильованої води про її природні якості, настільки обурливі, що їм слід бути обережними у своїх висловлюваннях.

Марганець ionic компанія складає список різноманітності оздоровчих умов, які отримають вигоду з їх напоїв. Виробники добре знають про те, що вони можуть, а що не можуть заявляти на етикетках своїх продуктів.

Їм не дозволено говорити конкретно, що вживання їх продукції вилікує людини від якого-небудь захворювання.

Але, можливо, що правила не поширюються на те, що вони можуть називати свою воду природною водою H2O. Правила призначені для захисту населення від зміїної отрути» продавців.

Якщо вам сподобалася яка-небудь вода, то це здорово, але не думайте, що вона допоможе вам вилікувати ваші захворювання. Використовуючи назва така як природна мінеральна вода H2O вводить людей в оману. Деякі люди прирівнюють цю назву до «природного» і «безпечного».

У більшості країн є чіткі вказівки про зміст певних елементів в оді, для того, щоб вона мала дозвіл носити назву "природна мінеральна вода H2O". Але в Сполучених Штатах є деякі правила щодо безпеки розлитих у пляшки напоїв в принципі.

Розлиті в пляшки води перевіряються Управлінням по контролю за продуктами і ліками.

Вони можуть представити свій продукт тільки як «бесопасный», але не «безпечніше ніж той, що тече з крана». Так, якщо навіть ви вважаєте мінеральну воду корисною і приємною на смак, не розраховуйте на те, що вона абсолютно чиста. Якщо таку воду розливають у межах вашої країни, то вона може бути навіть неперевірена.

Навіть Perrier не називають їх мінеральну воду здоровою. Вони просто рекламують її як альтернативу ігристому алкогольного напою. Кілька років тому вони були змушені відкликати весь свій запас через виявлений у воді бензол в неприпустимих нормах. Забруднення було виявлено одним з робітників, який вважав цю воду справді корисною і був упевнений в абсолютній її безпеки. Звичайно, він був вражений результатами тестів, проведених з водою.

Перевірили безліч пляшок з різних партій, і скрізь було виявлено одне і те ж. Рівні бензолу були майже в 15 разів вище, ніж вони допускаються у звичайній водопровідній воді.

Можна назвати мінеральну воду корисною, але не можна назвати корисним бензол. Він викликає блювоту, подразнення шлунка, запаморочення, сонливість, судоми і навіть смерть. А довгострокове його вплив викликає ракові захворювання.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua