Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Ефірне масло - рідина, дистильована (за допомогою води або пари) з листів, квіток, кори, корінців, гілочок і інших частин рослини. Втім, воно має мало загального з поняттям "масло" у своєму звичайному значенні.

Більшість ефірних масел прозорі, але такі масла як пачулі, апельсин і лемонграсс, мають бурштиновий або жовтий відтінок.

Ефірне масло є дуже концентрований рослинний екстракт, тому для використання достатньо малої кількості. Не слід плутати ефірні масла з парфумами або ароматичними маслами, які виробляються штучним шляхом і не приносять терапевтичної користі на відміну від ефірних масел.

Завдяки своєму хімічному складу й аромату, ефірні масла впливають на психічне й фізичне здоров'я людини. Ефект звичайно досягається шляхом внутрішнього застосування (інгаляції) і зовнішнього (аплікації з розведеного масла на шкіру).

Під час інгаляції ефірне масло, вдихуване легенями, дуже швидко попадає в кров. Ефірні масла найчастіше змішують із мигдальним, абрикосовим і виноградним маслом, використають для зовнішнього застосування.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua