Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>При захворюваннях кишечника
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

При захворюваннях кишечника

При хронічних захворюваннях товстого кишечника (коліти і тіфліти) призначають слабомінералізовані води в теплому вигляді - Ужгородську, Шаян-4, Шаян-2, Драгивскую, Лужанську, Сойми.

Час вживання встановлюється залежно від секреції шлунка. Одночасно призначають мікроклізми з мінеральною водою, яка має температуру тіла, а також мінеральні та субаквальні ванни.

При болях і спазмах кишечника рекомендуються парафінові аплікації на область живота (42-44°, тривалістю 20 хвилин), а також торфяны та озокеритні аплікації (від 20 до 45 хвилин). Велику роль відіграє лікувальна фізкультура, кліматолікування, лікувальна харчування.

При хронічних гастроэнтероколитах з частими загостреннями призначають соляно-лужні мінеральні води, які містять кальцій, з джерел у селах Кваси, Кобилецкая Поляна, Келечин, Нелипено, Білий, Сойми, Ужгородську, Шаян-4,- у теплому і навіть в гарячому (до 40-45°) вигляді. Час вживання мінеральної води визначають залежно від секреції шлунка.

Крім прийому мінеральної води всередину, призначають мінеральні ванни в теплому вигляді, субаквальні ванни, грязьові аплікації температурою 40-42°С (при проносах аплікації протипоказані). При хронічних захворюваннях печінки і жовчних шляхів (гепатити, холецистити, ангіохоліти, гепатохолециститах) призначають мінеральні води: Сойми, Шаян-2, Шаян-4, Поляна-Купіль, Драгивская, Лужанська, Плосківська та інші, від 200 до 300 м/г два-три рази в день.

П'ють воду ковтками в підігрітому (до 40-45 °С) вигляді при болях і спазмах, а також у період загострень за 30-60 хвилин до їжі. В стадії затухання хвороби і при супровідних захворюваннях шлунка мінеральну воду призначають температури джерела. Час вживання води визначають відповідно секреції шлунка.

Високої ефективності при лікуванні захворювань печінки і жовчних шляхів досягають комбінованим застосуванням мінеральної води всередину, а також у вигляді теплих мінеральних ванн (36-37°С) через день і грязьових аплікацій температури 40-44°С на 20-40 хвилин через день.

Рекомендуються диатермогрязевые на область печінки, індивідуальна лікувальна фізкультура, лікувальна дуоденальне зондування з наступним введенням через зонд мінеральної води на тлі лікувального харчування.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua