Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Причини робити спортивний масаж
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Причини робити спортивний масаж

Мануальна терапія, як відомо, має дивовижні перевагами. Нещодавно це стало більш популярним серед атлетів Протягом минулих 19 років мануальна терапія була доступна на одному з найбільш престижних спортивних заходів у світі, Бостонському Марафоні.

У день змагання команда більш ніж 175 лікарів робить до 1,200 масажів. Більшість людей бажають брати участь у Бостонському Марафоні, і робота масажистів полягає в тому, щоб допомогти досягти успіхів учасників. Бігуни використовують мануальну терапію, щоб підвищити працездатність м'язу.

Однак, при травмах, масаж може прискорити цілюще процес. Давайте поговоримо про деякі травмах : Синдром Смуги - Ознаки цього синдроми включає в себе біль або біль на зовнішній стороні коліна, зазвичай зустрічається в середині або в кінці пробігу. Тріска гомілки-Також названий середньою великоберцовою напругою, відноситься до болю, зустрічається у нижчій частині ноги(опори).

Синдром болі в п'ятах/ногах. Напруги и Розтягнення зв'язок - розтягування м'язів/сухожиль і розтягнення зв'язок. Раннє лікування може допомогти відновленню. Масаж може допомогти у відновленні, зменшуючи напруження м'язів і чутливість, покращує кровообіг.

Збільшена кількість кисню і крові до травмованої тканини принесе живильні речовини і видалити непотрібні продукти. Шведський Масаж-Дію масажу направлено на суглоби і на розтягнення м’язової та нервової тканини. Нейромускульна Терапія - Чинить тиск на тригерні зони, щоб полегшити судоми і біль у м'язах.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua