Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Для більшості людей проблема полягає в тому, що вони не розуміють, яким чином одержати максимальну користь від вживання мінеральної води.

Деякі дослідники прийшли до висновку, що вода в пляшках або з-під крана - те ж саме що й мінеральна вода експортована з різних країн світу. Однак насправді це далеко не так. Вся вода, у тому числі й мінеральна, має джерело з землі.

Але, як тільки вода була закип'ячена, щоб створити дистильовану воду, зм'якшена або оброблена, всі з речовини в ній зруйновані або зовсім вилучені, тому ці мікроелементи вже не надають організму ніякої користі.

Вода з-під крана проходить процес очищення, а також у неї додають різні речовини, такі як додаткові мінерали, вітаміни, фторид. Теж саме відбувається з водою в пляшках.

Як показали дослідження медиків і дієтологів, більшість природних речовин приносять користь тільки у своєму природному стані.

Мінеральна вода приносить організму багато користі, тому що повертає вашому тілу необхідні живильні речовини й мікроелементи, які були витрачені в процесі життєдіяльності організму.

Таким чином, якщо ви шукайте способи, як зберегти здоров'я, зупиніться на регулярному питті мінеральної води, що допоможе зберегти ваше здоров'я.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua