Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Чи може мінеральна вода в пляшках зіпсуватися

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Чи може мінеральна вода в пляшках зіпсуватися?

У всі світі ведуться численні дебати з приводу того, чи може мінеральна вода змінити свої початкові властивості протягом терміну придатності, якщо пляшка не розкривалася.

Досі немає однозначних рекомендацій по зберіганню бутильованої мінеральної води. Вважається, що мінеральна вода тим краще, чим менше часу пройшло з моменту її розливу в пляшки.

Термін придатності газованої мінеральної води строго обмежений і за тривалістю значно нижче, ніж у негазованої. Справа в тому, що вміст вуглекислого газу з часом знижується, як з-за його хімічних перетворень, так і за здатності проникати через стінки пластикової тари.

Як правило, воду в пляшках варто зберігати в прохолодних приміщеннях, захищених від попадання прямих сонячних променів. Багато радять вживати мінеральну воду тільки з недавнім терміном виробництва.

Пляшки з мінеральною водою повинні перебувати в добре вентильованих приміщеннях, далеко від продуктів промислової хімії з різким запахом, оскільки з часом ці фактори можуть вплинути на смак і якість води. Якість бутильованої мінеральної води з тривалим терміном зберігання залежить від багатьох факторів, головним з яких є якість води безпосередньо з джерела.

Саме з цієї причини природна мінеральна вода піддається ретельному дослідженню і тривалого тестування.

Результати повинні гарантувати відсутність бактеріальної обсіменіння, грибкових спор, які можуть викликати серйозні захворювання. Спосіб зберігання води мінеральної води з моменту видобутку до упакування в пляшки також істотно впливає на якість кінцевого продукту.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua