Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Рефлексологія: Ваше рішення безсоння
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Рефлексологія: Ваше рішення безсоння

Рефлексологія включає в себе вплив на специфічні зони стопи, а іноді рук або ніг, з метою приведення організму в стан гомеостазу або рівноваги.

Ця стародавня техніка мистецтва зцілення стимулює власний цілюще процес тіла. Терапія рефлексології може використовуватися в лікуванні безсоння, розслабляючи тіло, зняти напругу.

Рефлекси, існуючі в пальцях ніг, відповідають мозку, який є центром сну будь-якої людини. Стимулювання рефлексу, який відповідає шишковидної залози, також дуже важливо лікування безсоння. Гормон, мелатонін, що знаходиться в шишковидної залози, як відомо, впливає на сон людей.

Так, бажано підтримати врівноважені гормональні рівні в тілі для здорового сну. Ефективні методи рефлексології для безсоння: Різні методи використовуються, щоб розслабити точки тиску і відновити енергію усюди по тілу.

Деякі з них включають роботу великого пальця. Стимулювання рефлексу, який відповідає шишковидної залози, також дуже важливо лікування безсоння.

Користь рефлексології ноги допомагає клієнтам, які страждають від безсоння розслабитися і краще впоратися з напругою. Клієнти, що використовують рефлексологію від безсоння, випробують хороший, довгий, глибокий сон.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua