Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Рефлексотерапія

Фахівці рекомендують пацієнтам метод лікування, що не вимагає застосування лікарських препаратів, - рефлексотерапію. Цей метод орієнтується на активацію захисних сил організму, функціонує й позитивно впливає на внутрішні органи.

Рефлексотерапія (голковколювання, голкотерапія, припікання) існує вже тривалий час і використовувалася жителями Древнього Китаю, які вважали цей метод здатним розбудити сплячі сили організму.

Рефлексотерапія - комплекс методів лікування, що припускає використання пальців, голок, магнітних паличок за допомогою низьковольтного й лазерного потоку для впливу на біологічно активні точки (точки голковколювання, рефлексозони), які розташовані в місцях концентрації нервів та судин.

Основа методу складається в реакції нервової системи людини на фізичний тиск. А тому що нервова система координує роботу організму, отже, при правильному впливі, можна позитивно впливати на всі процеси, що відбуваються в ньому. Рефлексотерапія не має побічних ефектів і серйозних протипоказань.

У наш час вона обрана як самостійний метод лікування різних хвороб, і також як частина більш складного комплексного лікування.

Вона широко застосовується для лікування захворювань внутрішніх органів (бронхіальна астма, коліт, і т.д.), а також нервової системи (невралгія, неврит, радикуліт). Рефлексотерапія ефективна для лікування захворювань і центральної нервової системи.

Голковколювання, наприклад, позбавляється болю різної етіології (від головного болю до болю в зубі), з проблемами сну.

Метод також використовуватися, щоб позбутися від зайвої ваги (тиск на певні рефлексозони зменшує апетит), тяги до паління, для активації обмінних процесів, кращої роботи секреторних систем і нормалізації гормонів.

За допомогою рефлексотерапії можливо діагностувати захворювання внутрішніх органів, а саме: натиснення на певні крапки супроводжується тими або іншими відчуттями, які можуть допомогти діагностувати захворювання.

Висококваліфіковані фахівці рефлексотерапії знають всі тонкості східної медицини. Їхня майстерність допоможе Вам зміцнити здоров'я, позбутися від втоми й активувати сили вашого організму для боротьби із захворюваннями.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua