Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Санаторно-курортний режим

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Санаторно-курортний режим

В здравницям Закарпаття, як і на інших курортах СНГ, санаторно-курортний режим будується на строго науковому грунті, основними принципами якого є фізіологічне вчення академіка І. П. Павлова.

Санаторно-курортний режим — це певні правила, що регулюють поведінку хворого, порядок приймання лікувальних процедур, максимальне використання природних умов і лікувальних факторів курорту.

Нове зовнішнє середовище має складний і багатогранний вплив на організм людини. Так, ще до приїзду в санаторій у хворого створюється певний настрій, він заздалегідь готується до нової обстановки, а отже, й до нового режиму, який цілком відрізняється від звичної робочої і домашньої обстановки.

В основу санаторно-курортного лікування покладено два, на перший погляд, протилежні принципи: з одного боку, спокій і охоронний режим, а з другого боку,— подразнення з наступним тренуванням.

Добра зовнішня обстановка в санаторії є для хворого не тільки умовою, завдяки якій підвищується ефективність усіх лікувальних засобів, а й самостійним активно діючим фактором. В цьому відношенні велике значення мають і привітна зустріч хворого в санаторії, і уважне та доброзичливе ставлення лікаря.

Все це створює в хворого добре враження і разом з тим настрій на весь час перебування в санаторії. Лікар при першій зустрічі з хворим повинен поцікавитись його бажаннями, у дружній бесіді розповісти хворому про стан його здоров'я, методи лікування, їх ефективність.

Спокій, чуйне й уважне ставлення лікаря і всього медичного персоналу повинні оточувати хворого весь час перебування його на курорті.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua