Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Рівні pH фактора у воді
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Рівні pH фактора у воді

Мірою кислотності/валентності розчину називають, як його pH. Це - водневий потенціал води. PH вимірюється за шкалою 1-14. Значення 7.0 пов'язано з нейтральним pH.

Все, що менше ніж 7.0 кислі, в той час як значення, більше, ніж 7.0, пов'язана з валентністю. У разі нейтрального pH кількість водню (H +) і гідроксиду (ВІН- ) йони рівні в кількості. Ідеальний рівень pH у воді використовується з метою пиття від 6.5-8.5. Бажано перевіряти значення pH питної води; вода з pH, який не падає в цей діапазон, може вплинути на ваше здоров'я. Як перевірити рівні pH у Воді?

Рівень pH у воді може бути перевірений і вдома і професіоналами. Комплекти тестування pH можна придбати в господарських магазинах.

Існують різні види комплектів тестування води, і найпростішим з усіх є той, в якому використовують лакмусовий папір. Це - смуга кольорового паперу, яку опускають у воду для того, щоб перевірити рівні pH. Колірний код допомагає у визначенні рівня pH. Професіонали виконують тестування pH в магазинах.

Це допомагає отримати набагато більш точні результати випробувань. Більше інформації на дистиллированном водному рівні pH повинна бути корисною. Рівні pH фактора у воді для Риби Підтримання правильних рівнів pH важливо для збереження риби здоровою. Недбалість з боку власників рибок може бути фатальною для життя риби.

Знання водного pH, де риба раніше проживала, виявляється, корисним. Треба завжди запитувати чергового в рибному магазині про бажаному рівні pH у воді. Є багато випробувальних комплектів pH, доступних на ринку.

Зазвичай використовуються комплекти наступні: Морський pH & Олкэлинити Малті Тест Кіт, Инстэнт Окин Тест Кіт і Високий pH & Олкэлинити Тест Кіт.

Кількість тестів, які можна виконати з цими комплектами, може бути 30-75. Рекомендується перевіряти pH один раз в місяць. Рівні pH фактора у воді для рослин Вода, використовувана для рослин, повинна бути перевірена на рівні pH. Щоб перевірити рівень pH , можна скористатися комплектами доступними на ринку.

Тестер, який йде з цими комплектами, потрібно опустити у воду. Згідно інструкції, потрібно провести обов'язково. Однак, для комплектів з лакмусовим папером, таблиця квітів повинна бути згадана. PH можна довести до бажаного рівня з допомогою регулятора. Регуляторами, використовуваними для лужної води, є лимонна кислота, оцет, лимонний сік, і т.д.

Високі рівні pH у воді можуть бути знижені з цими регуляторами. Для кислої води харчова сода - зазвичай використовується регулятор.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua