Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Розкрийте дивовижну силу мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Розкрийте дивовижну силу мінеральної води

Знаєте простий спосіб зберегти ваш організм повним життєвої енергією, яка живиться силою природних мінералів? Це - вживання мінеральної води, що дає ряд переваг, як тільки ви починаєте вживати цей здоровий натуральний продукт.

Ви здивуєтеся тому, які відчуття будуть отримані при вживанні води, наповненою силою мінералів. Користь мінеральної води полягає в заповненні втрат організму речовинами, які знаходяться в ній у зручному для засвоєння стані.

Основна перевага мінеральної води - доступність мінералів калію, натрію, магнію, кальцію і хлору. Важливо враховувати, що з урахуванням місця залягання води, мінеральний склад може змінюватися.

Давайте обговоримо значення окремих елементів для нашого організму. Натрій - важливий елемент, який бере участь у процесах внутрішньоклітинного та внутрішньотканинного обміну, процесах підтримання рідинного обсягу організму і регулюванні кров'яного тиску. Калій нарівні з натрієм забезпечує скорочення м'язів.

Також бере участь в регуляції кров'яного тиску. Хлор-разом з натрієм підтримує рідинної баланс організму. Хлор є складовим елементом соляної кислоти, яка бере участь у травленні і відповідає за стан мікрофлори системи травлення. Кальцій відіграє головну роль в передачі нервових імпульсів в організмі.

Він бере участь у формуванні фібрину, волокнистого білка, який становить білкову структуру крові. Іони магнію беруть участь у регуляції серцевого ритму. Також забезпечує нормальне функціонування нервової системи.

Крім згаданих переваг мінеральної води, не забувайте про основне користь мінеральної води - забезпечення теплового балансу організму і водяного балансу шкірного покриву.

Немає необхідності штучно поповнювати постійні втрати мінеральних речовин, коли це можна зробити природним шляхом, отримуючи необхідне з мінеральною водою, яку ви вживаєте.

Ви можете бути впевнені в якості тієї води, яку ви регулярно вживаєте? Та, що тече будинку з крана, може містити мінеральні компоненти, але наскільки вона безпечна?

Бутильована вода також не завжди є гарантом якості та чистоти, та й самі пляшки можуть становити екологічну небезпеку.

Тоді єдиним вірним рішенням залишається фільтрування подається в будинок води, яка буде очищена від забруднень і дійсно цінної за своїми властивостями.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua