Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Санаторії Закарпаття

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Санаторії Закарпаття

У селі Шаян Хустського району на базі трьох мінеральних джерел типу Боржомі, Нарзану і Єсентуки почав функціонувати санаторій «Шаян» для лікування захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту.

В Свалявському районі на базі мінерального джерела «Поляна-Квасова» (типу «Боржомі») закінчено спорудження нового санаторію — «Сонячне Закарпаття» на 400 місць. В селі Кваси Рахівського району відкрито пансіонат «Гірська Тиса» на 100 місць.

Розширюються і впорядковуються санаторії «Поляна», «Синяк», «Карпати», «Шаян», «Верховина». В санаторії «Синяк» збудовано новий спальний корпус на 100 місць і клуб-їдальню на 250 місць.

Стали до ладу нові спальні корпуси в санаторіях «Шаян» і «Верховина». Збудовані клуб-їдальня, водолікарня на 10 ванн і спальний корпус на 100 місць у санаторії «Поляна», водолікарня на 20 ванн — у санаторії «Верховина».

Український державний інститут проектування міст підготував перспективний план розміщення курортно-оздоровчих закладів в області на найближче десятиліття. За цей час кількість ліжок у санаторіях збільшиться з 1300 до 8—10 тисяч, а в будинках відпочинку — до 2 тисяч.

Протягом минулої семирічки на будівництво, благоустрій і оснащення курортів Закарпатської області було витрачено понад 6 мільйонів карбованців. В 1965 році введено в експлуатацію цілий ряд нових здравниць: санаторій «Сонячне Закарпаття» в селі Поляна на 400 місць, санаторій «Квітка полонини» в селі Луги на 200 місць.

Став до ладу 50-місний спальний корпус в пансіонаті «Гірська Тиса». Закінчено будівництво нового лікувального корпусу з усіма лікувально-діагностичними кабінетами і водолікарнею на 20 ванн в санаторії «Поляна».

Заплановано розширення санаторію «Синяк» д»і 500 місць і санаторію «Карпати» до 600 місць. Кілька років тому стали до ладу нові відомчі здравниці: будинок відпочинку облспоживспілки «Кооператор» на 150 місць в селі Деренівці і багато пансіонатів курортторгу — в Сваляві, на Сине-вірському озері, в селі Невіцьке та в ряді інших місць.

В Сваляві відкрито пансіонат «Ричен» на 25 місць, в урочищі «Синяк» — пансіонат «Форель» на 100 місць, у Міжгірському районі на Си-невірєькому озері — пансіонат «Морське око» на 100 місць, в Ужгородському районі пансіонат «Дубки» на 25 місць і пансіонат «Невіцьке» на 100 місць.

В літній період кількість ліжок у пансіонатах збільшується майже вдвоє за рахунок наметних містечок. Розширюються і міжколгоспні пансіонати: Косино (Берегівський район), Баркасово (Мукачівський район), Чорна Вода (Тячівський район) та інші.

Таким чином, найближчим часом на території Закарпатської області виростуть чудові курорти для лікування головним чином захворювань шлунково-кишкового тракту і печінки.

 

 

 

 

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua