Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Санаторії України
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Санаторії України

Після довгої виснажливої зими Ви відчуваєте необхідність подбати про стан свого здоров'я. Санаторії України до Ваших послуг. Санаторії України завжди славилися своїми цілющими мінеральними водами.

Відпочинок в санаторіях України доставить вам максимум задоволення і дозволить зміцнити здоров'я. Санаторії Західної України, зокрема санаторії Карпат,- це кваліфіковане медичне обслуговування, смачна національна українська кухня,- всім цим відомі санаторії України.

Санаторії Західної України - кращий вибір для тих, хто хоче поєднати своє лікування в санаторії Карпат і просто хороший відпочинок. Санаторії Західної України це не тільки ефективне сучасне лікування самих різних захворювань. Санаторії Карпат - чудове рішення для сімейного оздоровчого відпочинку.

Санаторії України добре відомі в усьому світі і їх популярність продовжує збільшуватися в іноземних туристів, які теж оцінили відпочинок санаторії України. Красиві карпатські пейзажі України, цим Вам теж, безсумнівно, запам'ятається відпочинок санаторії Карпат.

Ненав'язливе уважне обслуговування, можливість дихати цілющим карпатським гірським повітрям і ефективне лікування,- все це в комплексі робить санаторії України привабливими для лікувального відпочинку для різних вікових категорій, які потребують лікування і хочуть поправити своє здоров'я в санаторії Карпат.

У вартість відпочинку і лікування в санаторії України входить проживання в комфортних затишних кімнатах, багаторазове смачне харчування (дієтичний стіл) і сучасне лікування,- і весь комплекс послуг в санаторії України та санаторії Карпат.

Відпочинок санаторії України - вибір, про який Ви і Ваша сім'я ніколи не пошкодують. У санаторії України Ви будете повертатися завжди, коли виникне необхідність подбати про здоров'я сім'ї.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua