Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Якщо Ви спробуєте знайти відповідь на питання: "Що таке мінеральна вода?", тоді в книгах, журналах і в мережі ви знайдете багато різних відповідей.

Однак найпростіша відповідь є такою: мінеральна вода - вода, що наповнена природними корисними речовинами й мікроелементами.

Мінеральну воду добувають із природних і штучних джерел. Якщо ви купуєте мінеральну воду, розлиту в пляшки в місцевому магазині, то ви можете припустити, що п'єте природну мінеральну воду лише тому, що на етикетці зазначено що це мінеральна вода.

Насправді, у такій пляшці може бути зовсім небагато мінеральної води або ж звичайна вода з-під крана, що дистилювали й додали корисні мікроелементи, потім розлили на заводі.

Звичайно, може виникнути питання, що ж є мінеральною водою - вода з-під крана, традиційна вода в пляшках? Справжня мінеральна вода є джерелом необхідних живильних речовин і приносить організму додаткову користь.

Насправді штучно створена мінеральна вода не має великої відмінності від справжніх мінеральних вод, однак тільки в чистому виді вода здатна дати вам всі природні й життєві живильні речовини, корисні для організму.

Існує два типи природних мінеральних вод - традиційна й газована мінеральна вода. Газована мінеральна вода не насичена вуглекислотою, всі пухирці в такій воді утворяться тільки за допомогою природних процесів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua