Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Секрети мінеральної води для тривалого та здорового життя
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Секрети мінеральної води для тривалого та здорового життя

Відомо, що вода кристалізується при 0 за Цельсієм (32 за Фаренгейтом). В такому стані вона може розчавити посудину з будь-якого матеріалу, у якому вона знаходиться.

Але, перебуваючи в каппилярах, стінки яких тонше волосся, вода залишається рідкою навіть при низьких температурах. Вода зберігає в собі безліч різних таємниць. Відомо, що людське тіло переважно складається з води в середньому на 70%.

У кожної системи організму є певна ступінь вмісту води: кров 92%, нирки 82%, мозок 85%, м'язи 69% печінки 75%, кістки-28%. Кров, де найбільше води, оновлюється кожні 15 днів.

Від того, яку воду ми п'ємо, залежить і склад крові, а також, що саме вона принесе нашим внутрішнім органам. Їх стан безпосередньо залежить від якості споживаної нами води.

Давайте виділимо певні вимоги до якості води.

1. Чистота. Вода, що надходить у наш організм, не повинна містити солі важких металів, нітратів, нітритів, пестицидів, бактерій, вірусів, грибів, паразитів, органічних речовин. Інакше відбудеться отруєння організму.

2. Жорсткість води. Бажано вживати воду середньої жорсткості, яка приємна на смак.

3. Поверхневе напруження вище нормативу 43 Н/см змушує організм витрачати додаткову енергію на його зниження. Це дозволяє швидше задовольни організм водою, покращує проникність в судини.

4. Антиокислювальна властивість води. Відображає вміст вільного кисню у воді. Найбільш корисна вода, що володіє антиокислювальними властивостями. Вона дозволяє залишитися організму молодим. Підземні джерела містять менше вільного кисню, ніж поверхневі води.

5. Ступінь мінералізації. Слабо мінералізована вода краще сприймається нашим організмом. При високих концентраціях солей натрію або калію відбувається швидке перенасичення організму. При низькій мінералізації ми можемо використовувати таку воду щодня, а при високій концентрації окремих мінералів слід дозувати вживання такої води.

6. Спадковість води. Хоча це властивість води повністю не доведено вченими, тим не менш, було б приємно випити воду з чистого джерела, а не відновлену після промислового використання. Тому вода з артезіанських джерел є кращою.

7. Висновок. Кожному б хотілося об'єднати всі властивості у воді до вживання.

Звичайно, ми могли б фізичними та хімічними методами впливу, наприклад, застосуванням фільтрів.

Але їх застосування доцільно лише тоді, якщо ми впевнені, що в результаті досягнемо необхідних результатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua