Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Що таке Аюрведа?

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Що таке Аюрведа?

Аюрведа - слово походить від мови хінді і означає науку про життя, древню основу нетрадиційної медицини. Ця цілюща система була розроблена в Індії тисячі років тому і трансформувалася протягом тривалого часу з тих пір.

Аюрведа поєднує в собі фізичний, емоційний і свідомий аспекти. Кошти аюрведи – це всілякі цілющі трави, правильна їжу, чищення організму і, перш за все, позитивне ставлення до життя - всі ці компоненти лежать в основі давньоіндійської медицини.

З точки зору аюрведи правильним метод лікування буде тоді, якщо кошти підбираються, враховуючи не тільки симптоми хвороби, а і всі особистісні характеристики людини в цілому.

Одна з парадигм аюрведи полягає в тому, що кожна людина складається з трьох фундаментальних матерій - doshas. Нехай для нас вони залишаються непоміченими і “ невідчутними”, в свою чергу, саме вони є відповідальними за всі духовні та фізичні процеси.

Ці базові складові визначають хто ми є, наші переваги в їжі, необхідної норми споживання води, необхідної кількості сну і т.д. Знання всіх особливостей кожного типу dosha дозволяє підібрати найбільш правильне лікування. В цілому все залежить від способу життя - малорухливого або непосидючого.

Так для надактивного людини баланс дозволить створити заспокійливий масаж і збалансована їжа, яка буде виключати всі пряні, гострі, смажені продукти.

Таким людям слід уникати бігу підтюпцем в жаркі дні липня. Навпаки, меланхолійний і пасивний людина повинна вдатися до зміцнювальної йоги та поживної їжі.

 

 

 

 

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua