Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Шкода води в пластиковій тарі

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Шкода води в пластиковій тарі

Шкода води в пластиковій тарі для організму і навколишнього середовища.

Фальшиві обіцянки здоров'я

Світовий банк оцінює ринок води в пляшках у $800 мільярдів, і у багатьох компаній перспектива заробити ціле стан викликає нездоровий ажіотаж. З точки зору «древня, найчистіша, артезіанська» для опису свого товару, виробники підривають довіру до звичайної водопровідної води. Адже за короткий термін було відкликано більше 100 партій бутильованої води з-за виявлених забруднень.

В той час, як водопровідна вода піддається жорсткому регулярного контролю, компанії-виробники води в пляшках взагалі не представляють ніяких звітів за якістю своєї продукції. Бутильована вода не потрапляє під юрисдикцію контролюючих органів.

При її виробництві водозабір здійснюється з тих же поверхневих джерел, що і для міських водопровідних мереж. І тим не менш громадяни платять за неї в тисячі разів більше, ніж за воду з крану.

Екологічна небезпека.

Екологічний шкоду бутильованої води багаторазово перевищує примарну користь, пов'язану з зручністю застосування. Водні ресурси малих міст США нещадно експлуатуються, забезпечуючи надзвичайний прибуток гігантських корпорацій, що продають, як з'ясовується, звичайну водопровідну воду, при цьому позиціонують бутильовану воду як товар першої необхідності.

Крім того, виробництво пластикової тари найчастіше організовується в бідних районах, отруюючи токсичними відходами навколишнє середовище.

Згідно зі звітом екологічної робочої групи, на річне виробництво пластикової тари для води йде більше нафти, ніж для заправки мільйона автомобілів. Тільки одна з п'яти пляшок з-під води переробляється з мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Крім того, якщо врахувати всі кількість води, яка використовується для виробництва пластикової тари, то вийде, що на кожен літр бутильованої води на полиці магазину витрачається 2 літри води на виробництво тари.

Таким чином, 72 мільярди галонів води витрачається марно.

Шкода для здоров'я.

Виробники води в пляшках не зобов'язані подавати звіти про її якість, тому споживач залишається в невіданні, яку все-таки обробку проходить вода перед упакуванням. При зовнішньому тестуванні у воді з пляшок були виявлені неприпустимі хімікати, бактеріальні забруднення, а також перевищення безпечних для здоров'я концентрацій деяких елементів.

Навіть якщо процес водопідготовки перед розливом ефективний і гарантує якість води, то тривале зберігання, іноді з порушенням умов (нагрівання, прямі сонячні промені) призводить до переходу шкідливих речовин з матеріалу пляшки в розчинну форму.

А насправді, все досить ясно і просто: у більшості округів США звичайна вода з крану більш безпечна, ніж упакована в пластикову тару і куплена за невиправдано високу ціну.

 

 

 

 

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua