Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Сірководневі мінеральні води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Сірководневі мінеральні води

Мінеральні води цієї групи за іонним складом поділяються ще на три групи: сульфатні, хлоридні, гідрокарбонатні. До сульфатним сірководневих вод, які містять сульфатно-кальцієву групу і до 78 мг/л загального сірководню і до 55 мг/л вільного сірководню та мають незначну мінералізацію - 1,6 г/л,- відносяться мінеральні джерела № 1 і № 2 санаторію "Синяк".

Джерела хлоридних сірководневих мінеральних вод з вмістом вільного сірководню до 15 мг/л розташовані у селах Теребля і Чорна Вода Тячівського району та ін.

До гідрокарбонатної групи мінеральних вод з вмістом вільного сірководню та сульфідного іона належать води сіл Нересниця, Лумшори та ін. Води цих джерел використовуються колгоспними водолікарнями у вигляді ванн для лікування захворювань опорно-рухового апарату (поліартрити, радикуліти). Метанові води.

Мінеральні води цієї групи теж поділяються на хлоридні й гідрокарбонатні. Хлоридно-натрієві метанові води є в селах Залуж, Солотвино, Вузлове, Новоселиця, Іршава.

Загальна мінералізація їх коливається від 2 до 50 г/л. До гідрокарбонатно-натрієвих метановим вод належать води села Вильховецкие Лази з загальною мінералізацією від 0,7 до 1,5 г/л.

Дія цих мінеральних вод на організм вивчається, і вони ще не використовуються.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua