Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чи можливо випити занадто багато води? Інтернет переповнений статтями, медичними дослідженнями про переваги «рясного» пиття.

Якщо ви вважаєте, що гарного не буває занадто багато, тоді ви помиляєтеся. Адже навіть вода може завдати шкоду, якщо вживати її над міру . При щоденному вживанні великої кількості води, ви можете заподіяти своєму здоров’ю шкоду й маєте ризик водного сп'яніння.

Крім цього, велика кількість води може викликати розвиток інших потенційних хвороб. Випиваючи багато води, організм збільшує обсяг крові, що збільшує навантаження на кровоносні посудини й артерії, які ведуть до серця, мозку й інших головних органів.

Від надмірного вживання рідини може постраждати не тільки кров'яна система, але й нирки, адже вони слугують для фільтрації всієї рідини, що надходить в організму.

Як і в будь-якій системі фільтрації, більше навантаження може сприяти зношенню й поступовому припиненню нормального функціонування нирок.

Звичайно, більшість людей не може задовольнити організм необхідною кількістю води, але, якщо ви людина, свідомо дотримуючись здорової і помірної дієти, тоді не дозволяйте й надлишку, що загрожує втратою необхідного в організмі натрію, що веде до гипонатриемии.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua