Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Скористайтеся всіма перевагами мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Скористайтеся всіма перевагами мінеральної води

Ви вже багато разів чули про те, що організм потребує в щоденному споживанні мінералів і вітамінів. Однак, купуючи вітамінні і мінеральні добавки, ви знаєте, що їх вживання не завжди дає очікуваний результат.

Але чи знаєте ви, що чисту корисну воду ви можете пити, не купуючи її аптеках. Просто налийте собі вдома склянка мінеральної води. За минулі кілька десятиліть стало багато відомо про забруднення води.

З'явилося безліч компаній, щоб задовольнити попит на чисту воду. І хоча їх методи позбавлення від забруднюючих речовин призвели до безпечної питної води , ця очищена вода більше не є корисною мінеральною водою, якою вона була колись. Мінерали називають «свічками зародження життя».

Вони є свого роду електричними провідниками, посилаючи електричні сигнали в кожну клітину організму. Кальцій необхідний для серцевої діяльності, скорочення м'язів, нервових імпульсів і, звичайно, міцності кісток і зубів.

Магній відіграє важливу роль у функції печінці, м'язах, обмін речовин, лужного балансу, нервово-м'язової активності. Калій необхідний для клітинного мембранного потенціалу і серцевого ритму. Іншими словами, саме наше існування залежить від здатності організму використовувати мінерали.

Такі методи очистки, як зворотний осмос, видаляє з води кальцій, магній, калій, які природним чином виникають в прісній воді.

Тому, попит на мінеральні активізації системи очищення води зростає. Питна вода з природно збалансованими мінералами замість демінералізованої води, просто має більше сенсу, якщо ми хочемо бути здоровими.

Якщо ви зацікавлені у споживанні корисної води, але придбання систем очищення здається вам складним, не хвилюйтеся.

Найсмішніше, що пожвавлення мінеральної води навіть не потрібно. Існують такі системи обробки, які видаляють з води всі забруднення, залишаючи недоторканими життєво необхідні мінерали. Знайти таку систему нескладно.

Почніть по-старому з порівняння товарів і цін у різних магазинах. Шукайте компанії з продуктами, спрямованими на підтримку здоров'я, а також чистоти.

Буде не зайвим також звернути увагу на обслуговування клієнтів, ціну, простоту установки і обслуговування. Як тільки ви знайдете те, що шукаєте, можете відразу насолодитися корисної мінеральної водою.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua