Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Спосіб прийому вод
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Спосіб прийому вод

При різних захворюваннях воду п'ють різної температури і в різний час. Наприклад, при підвищеній секреції шлунка (при гіперацидних гастритах і спазмах шлунка, при виразках шлунка і дванадцятипалої кишки) воду вживають в підігрітому вигляді за годину - півтора перед їжею.

Тепла вода заспокоює болі і розчиняє слиз. Хворі зі зниженою кислотністю шлунка (хронічні гиоацидные та анацидного гастритах) лікувальну воду п'ють холодної повільно, невеликими ковтками 15-20 хвилин до їжі або під час їжі.

Холодна вода містить вуглекислоту, вона довше діє і сильніше подразнює слизову оболонку порожнини рота і шлунка і тим самим посилює секрецію травних залоз.

Кількість вживаної всередину лікувальної води теж залежить від характеру захворювання та індивідуальних особливостей хворого в середньому для лікувальних цілей вона не повинна перевищувати трьох склянок на добу.

В той же час з внутрішнім вживанням лікувальних вод, на курортах Закарпаття широко застосовуються вуглекислі мінеральні ванни, які є ефективним лікувальним фактором, який доповнює весь санаторно-курортний лікувальний комплекс.

Ванни поліпшують обмін речовин, змінюють кровообіг, дихання, викликають в організмі складні процеси змін. Основна дія вуглекислих мінеральних ванн обумовлено хімічним складом води, гідростатичним тиском у ванній, температурою води, тривалістю перебування хворого у ванні.

Необхідно пам'ятати про сірководневих джерелах санаторію "Синяк", вода яких містить 35-55 мг/л вільного сірководню. Ця вода застосовується тільки зовнішньо у вигляді сірководневих ванн при захворюваннях периферичної нервової системи, суглобів, серцево-судинної системи, а також для вагінальних зрошень при гінекологічних захворюваннях (кольпіти, цервіцити, метроендометриты), захворюваннях тазової очеревини (пельвиоперитониты, периметриты, периаднекситы), придатків матки (аднексити) і багатьох інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua