Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Справжні факти про мінеральну воду
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Справжні факти про мінеральну воду

Дійсно, натуральна мінеральна вода корисна для здоров'я? Дізнайтеся справжні факти про мінеральній воді. Дійсно, що справжня мінеральна вода корисна?

Дивно, але в дійсності - більшість не знає правильної відповіді на це, здавалося б, легкий питання. Відповідь на нього - так! Натуральна мінеральна вода корисна для Вашого організму.

Ми потребуємо в воді, щоб функціонувати, адже ми більше, ніж на 70% складаємося з води. Якщо вода - це все, чого ми потребуємо, то чому не пити просту воду? Чому лікарі вважають корисною саме мінеральну?

Це обґрунтований питання. Ви повинні зрозуміти, що вода містить велику кількість мінералів, які грають важливу роль в нашому здоров'ї.

Але проблема полягає в тому, що, проходячи через фільтри, втрачається величезна частина цих важливих мікроелементів - вони просто руйнуються.

В результаті, Ви отримуєте практично обессоленную воду, яка мало придатна для пиття. Зворотний осмос і дистиляція - два методи очищення води, що роблять її абсолютно непридатною для пиття.

До того ж, обидва цих методу не очищають воду на сто відсотків. Спосіб зворотного осмосу не в змозі видалити з води залишки гербіцидів, а дистиляція - не очищає від органічних сполук.

І в довершення до всіх описаних проблем, обидва цих методу істотно знижують вміст у воді мінералів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua