Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Стрес, масаж і види масажу

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Стрес, масаж і види масажу

Стрес і його вплив. Стрес є спільним ворогом для всіх нас. Чи знаходимося ми вдома або в офісі, ми завжди маємо справу з психічної або фізичної навантаженням. Стрес може здатися незначною проблемою для деяких людей, але якщо він зберігається протягом тривалого часу, то може перерости в занепокоєння, болі в грудях, головні болі, або діабет. В основному люди обирають природні лікування, щоб позбутися від фізичного та психічного напруження. Тому вони обирають масаж, а не лікарські препарати.

Лікувальний масаж.

Масаж є альтернативною медициною, яка означає, що вона не використовує лікарські препарати і хірургію. Це природне і цілісне лікування для зменшення або усунення будь-якої психічного і фізичного стресу, болю та інших медичних, пов'язаних зі стресом, проблем. Він ефективний для поліпшення вашого загального фізичного та психічного здоров'я. Деякі лікарі використовують рослинні гелі або масла в масажі, тому що вони роблять масаж більш ефективним і розслаблюючим. Масаж не тільки зменшує стрес, але він також змушує ваш розум і тіло стати спокійними і повними енергії.

Деякі види масажу.

Існують різні техніки масажу, які використовуються в залежності від проблеми пацієнта. Ці різні методи мають різну ефективність і переваги. Деякі відомі типи коротко описані нижче.

Шведський масаж.

Це дуже ніжний і заспокійливий масаж. Він включає в себе серію ніжних постукувань і розтирань. Він ефективний поліпшення кровообігу і рухливості. Він також забезпечує розслаблюючі відчуття в спині, шиї, плечах, руках і ногах.

Тайський масаж.

Це один з найстаріших методів масажу. Він не вимагає вживання крему, тому може бути добре виконаний, навіть коли ви одягнені. Масажист буде використовувати ноги, і руки, і масажувати ваше тіло в різних положеннях. Тайський масаж покращує кровообіг і гнучкість. Він також виповнить вашу енергію, знижуючи стрес.

Масаж шиацу.

Це духовний масаж, де лікар застосовує тиск на різні частини вашого тіла. Він корисний для відновлення енергетичного балансу в організмі, забезпечує глибоке розслаблення м'язів, що в кінцевому підсумку значно знижує стрес.

Масаж гарячими каменями.

Для виконання масажу гарячими каменями використовуються спеціальні породи. Камені, наприклад базальт, покривають масажним маслом і нагрівають при температурі 120 градусів за Фаренгейтом. Ці камені потім поміщаються на різних частинах тіла. Ця техніка забезпечує глибокий масаж і поліпшує систему кровообігу, зменшує стрес і сприяє детоксикації вашого тіла. Існують й інші техніки масажу, такі ж доступні, і всі вони є ефективними проти стресу.

 

 

 

 

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua