Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Стрес та масаж

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Стрес та масаж

За оцінками експертів зі стресом пов'язані від 80 до 90 відсотків захворювань. Масаж та відновлення балансу існують, щоб боротися з цим страшним явищем, допомагаючи нам пам'ятати, яке значення має відпочинок. Фізичні зміни, які приносить масаж вашому тілу, дають позитивний ефект у більшості аспектів життя.

Крім зниження занепокоєння і надання релаксації, масаж знижує артеріальний тиск, допомагає поліпшити ваш кровообіг, прискорює відновлення організму після різних травм, сприяє гарному сну та покращує концентрацію. Масаж легко знімає сильну втому і дає вам більше потрібної енергії, щоб впоратися зі стресовими життєвими ситуаціями.

Масаж являє собою прекрасний еліксир для здоров'я, крім того він ще й забезпечує загартування тіла і розуму. Приводячи свідомість в медитативний стан, покращуючи усвідомлення життя в даний момент, масаж забезпечує позитивний емоційний, а також душевний стан, приносить справжнє розслаблення і заспокоєння. Неймовірна користь масажу удвічі більша, якщо його правильно дозувати. Доктор Марія Райф, з сенсорного науково-дослідницького інституту (TRI) в Університеті Майамі, відома своїми дослідженнями масажу спільно з колегою Тіффані Філд.

Вони спільно з іншими дослідниками виконали видатну роботу, що підтверджує цінність масажу. Хоча їх дослідження показали, ми можемо отримати користь від масажу навіть у малих дозах (15 хвилин в масажному кріслі або півгодини на масажному столі). Hernandez-Райф говорить, що їм відомо зі своїх досліджень, що отримання відновлення балансу 2-3 рази в тиждень дуже корисно.

А якщо жити в світі фантазій, то Hernandez-Райф знає відповідь «"Я відчуваю, що для мене щоденний масаж є оптимальним». Це, безсумнівно, чудово, коли ваш лікар починає розкручування цих напружених від стресу м'язів, і неприємності робочого дня починають зникати. Але це тільки вершина айсберга, чим частіше використовуються ці «ліки», тим воно стає краще.

 

 

 

 

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua