Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Температура води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Температура води

Має значення і температура води, яку вживають всередину. Так, при виразковій хворобі із підвищеною кислотністю слід призначати воду в підігрітому вигляді (38-40°).

При хронічних гастритах зі зниженою кислотністю або цілковитого її відсутності (хронічні субанацидные гастрити та ахілії) призначають воду з хлоридно-натрієвою основою (типу Єсентуки і Арзні) - Шаян-2, Сойми, Драгивская.

Кількість лікувальної води - від 100 до 200 мл два-три рази в день. Вживають воду за 15 - 30 хвилин до їжі. Її температура повинна дорівнювати температурі джерела. При схильності до проносам або одночасному захворюванні печінки і жовчних шляхів мінеральну воду призначають у підігрітому вигляді (40-45°).

Якщо шлунок містить багато слизу, роблять промивання його підігрітою до 36-38° мінеральною водою натщесерце щодня або через день. Одночасно рекомендуються тонізуючі процедури, мінеральні або хвойні ванни з температурою 36-37°, фізіопроцедури, лікувальна фізкультура і лікувальне харчування.

При хронічних гастритах, перигастритах, хронічній виразці шлунка і дванадцятипалої кишки (дуоденіт, перидуоденит, пилородуоденит з підвищеною кислотністю) призначають соляно-лужні мінеральні води з гідрокарбонатної основою: Поляна-Купіль, Поляна Квасова, Лужанська, Свалявська, Плосківська, Шаян-4 (типу Боржомі) в кількості 150-200 мл два-три рази в день 1,5-2 години до їди (при нормальній кислотності -1 годину до їжі).

Рекомендуються також парафинные і грязьові аплікації температурою 42-44° (через день), їх накладають на подгрудье і тримають від 20 до 40 хвилин. Застосовують і диатермогрязь з такою самою тривалістю, кліматолікування, лечебнуя фізкультура, лікувальне харчування.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua