Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Температура води

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Температура води

Має значення і температура води, яку вживають всередину. Так, при виразковій хворобі з підвищеною кислотністю слід призначати воду в підігрітому вигляді (38—40°).

При хронічних гастритах з пониженою кислотністю або цілковитій відсутності її (хронічні субанацидні гастрити і ахілії) призначають воду з хлоридно-натрієвою основою (типу Єсентуки і Арзні) — Шаян-2, Сойми, Драгівська. Кількість лікувальної води — від 100 до 200 мл два-три рази на день.

Вживають воду за 15—ЗО хвилин до їди. її температура повинна дорівнювати температурі джерела. При нахилі до проносів або одночасному захворюванні печінки і жовчних шляхів мінеральну воду призначають в підігрітому вигляді (40—45°).

Якщо шлунок містить багато слизу, роблять промивання його підігрітою до 36—38° мінеральною водою натощак щодня або через день. (дночасно рекомендуються як тонізуючі процедури мінеральні або хвойні ванни температурою 36—37°, фізіопроцедури, лікувальна фізкультура і лікувальне харчування. При хронічних гастритах, перигастритах, хронічній виразці шлунка і дванадцятипалої кишки (дуоденіт, перидуоденіт, пілородуоденіт з підвищеною кислотністю) призначають соляно-лужні мінеральні води з гідрокарбонатною основою — Поляна-Купіль, Поляна-Квасова, Лужанська, Свалявська, Плосківська, Шаян-4 (типу Боржомі) в кількості 150—200 мл два-три рази на день за 1,5—2 години до їди (при нормальній кислотності — за 1 годину). Рекомендуються також парафінові і грязеві аплікації температурою 42—44° (через день). їх накладають на підгруддя і тримають від 20 до 40 хвилин.

Застосовують і діатермогрязь такою ж самою тривалістю, кліматолікування, лікувальну фізкультуру, лікувальне харчування.

 

 

 

 

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua