Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Теплі та гарячі ванни
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Теплі та гарячі ванни

Теплі та гарячі ванни, діючи на капіляри шкіри, розширюють їх, посилюють приплив крові до периферії, тим самим покращують периферичний кровообіг.

Настає сповільнення ритму серцевих скорочень і подовження періоду відпочинку серця. Посилюються серцеві скорочення. Прохолодні та холодні ванни звужують капіляри і поверхневі судини шкіри. Дуже важливим моментом у досягненні лікувального ефекту є тривалість мінеральної ванни.

Перебування хворого у ванні може коливатися в межах 8-15 хвилин. Слід зазначити, що реакція організму на мінеральну воду проявляється не лише під час перебування хворого у ванні, а й деякий час після того.

У літературі є дані, які свідчать, що вуглекислі ванни короткою тривалістю (не більше 10 хвилин) діють освежающе на організм.

Більш тривале перебування в теплій мінеральній ванні викликає прогрівання внутрішніх органів, головним чином печінки і шлунка, підсилює кровопостачання їх, благотворно впливаючи на запальний процес.

Треба відзначити, що вуглекислі мінеральні ванни повинні застосовуватися строго за призначенням лікаря з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і характеру його захворювань.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua