Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Тепловий ефект

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Тепловий ефект

Тепловий ефект залежить від дії інфрачервоного і видимого проміння, яке становить близько 90—95% усієї променевої енергії сонця. Ультрафіолетова радіація є могутнім лікувальним і профілактичним фактором.

Вона комплексно діє на організм: вбиває мікроорганізми, перетворює ергостероль шкіри у вітамін Б, викликає еритему (почервоніння шкіри), посилює пігментацію.

Дія ультрафіолетового проміння викликає в організмі значні імунобіологічні зміни, які (за Н. Ф. Галаніним) є наслідком різних фотохімічних реакцій, що виникають в шкірних покривах і слизових оболонках при поглинанні ультрафіолетової енергії.

Нервово-рефлекторні і гуморальні процеси, що відбуваються в організмі під. впливом ультрафіолетової радіації, посилюють діяльність багатьох органів і систем: змінюють функцію ендокринних залоз і реактивність нервової системи, прискорюють загоєння ран, втамовують болі, підвищують імунобіологічні показники крові тощо.

Ультрафіолетове проміння, діючи на шкіру, через 4—6 годин викликає почервоніння її, а через кілька днів на цьому місці еритема переходить у пігмент (загар). Сонячні ванни відпускаються в спеціальних спорудах — соляріях.

Призначаючи сонячне опромінення, основну увагу приділяють правильному доборові інтенсивності дії інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, бо для хворої людини передозування сонячного опромінення може виявитись шкідливим.

В умовах санаторіїв Закарпаття цей вид лікування широко застосовується під строгим контролем медичного персоналу.


Адміністрація і колектив санаторію запрошують до співпраці, бажають приємного відпочинку та оздоровлення…

 

 

 

 

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua