Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Тепловий ефект
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Тепловий ефект

Тепловий ефект залежить від дії інфрачервоного і видимого світла, який становить близько 90-95% всієї променевої енергії сонця. Ультрафіолетова радіація є могутнім лікувальним і профілактичним фактором.

комплексно діє на організм: вбиває мікроорганізми, перетворює эргостероль шкіри вітамін Б, викликає еритему (почервоніння шкіри), підсилює пігментацію.

Дія ультрафіолетового проміння викликає в організмі значні імунобіологічні зміни, які є наслідком різних фотохімічних реакцій, які виникають в шкірних покривах і слизових оболонках при поглинанні енергії ультрафіолетової.

Рефлекторний-нервово-рефлекторні та гуморальні процеси, які відбуваються в організмі під впливом ультрафіолетової радіації, посилюють діяльність багатьох органів і систем: змінюють функцію ендокринних залоз і реактивність нервової системи, прискорюють загоєння ран, усувають біль, підвищують імунобіологічні показники крові і т.п..

Ультрафіолетовий промінь, діючи на шкіру, через 4-6 годин викликає почервоніння її, а через кілька днів на цьому місці еритема переходить у пігмент (засмага).

Сонячні ванни відпускаються у спеціальних спорудах - соляріях. Призначаючи сонячне опромінення, основну увагу приділяють правильному відбору інтенсивності дії інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання, так як для хворої людини передозування сонячного опромінення може виявитися шкідливим.

В умовах санаторіїв Закарпаття цей вид лікування широко застосовується під суворим контролем медичного персоналу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua