Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Мануальна терапія завдає біль?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Мануальна терапія завдає біль?

Перед початком сеансу лікар повинен запитати Вас тиск. Ви можете сказати який саме Ви хочете масаж. Однак, дозвольте мені сказати що під час масажу, є певні області у Вашому тілі, де, можливо, знадобиться більш легке або більший тиск.

Ви завжди можете повідомити лікаря, якщо Ви хочете, щоб він або вона надали більш-менш тиск в певних областях Вашого тіла. Однак, є люди, які вважають що, чим більше болючіше це, тим краще це для них.

Ви також вірите того ж самому? Ну, правда, дуже багато тиску може змусити Ваше тіло напружуватися більше. Це може навіть опір лікування. Коротше кажучи, це перемагає цілу мета масажу.

З іншого боку, ніжні масажні стилі пропонують більше вигод. Це допомагає випустити токсини і допомагає у розбудові тіла. Хоча це зводиться до переваги, Ви також повинні бути обережними щодо тиску, який отримує Ваше тіло.

Це була б марна трата грошей, якщо після терапії, Ви все ще відчуваєте себе жорсткими і ображеними також. Якщо Ви - тип людини, який не видить або не може терпіти біль, то шведський масаж був би найкращим для Вас. У той же самий час Ви повинні також повідомити лікаря, щоб надати легке тиск на Вашому тілі.

Розслабляючий масаж також був би ідеальний. Є також інші типи ніжних масажних стилів, якими Ви можете насолоджуватися, і це наступне:

1. Лімфатичний дренаж

2. Рефлексологія

3. Краніо-ритуальна терапія

4. Рейки

5. Терапія полярності

Однак, якщо Ви віддаєте перевагу інтенсивне тиск, тоді глибокий масаж тканини був би для Вас. Є люди, які страждають від хронічних або довгострокових проблем з м'язом. Якщо у Вас є це, Ви можете спробувати терапію критичної зони.

Невеликий дискомфорт можна відчувати, але це, звичайно, варто того.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua