Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Використовувати питну воду, щоб тонізувати шкіру
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Використовувати питну воду, щоб тонізувати шкіру

Поради косметолога - використовувати питну воду, щоб збільшити тон шкіри Існують різні способи поліпшення здоров'я шкіри і зміни тону природним шляхом.

Люди намагаються поліпшити свою красу рясним питтям води, регулярних тренувань, очищенням шкіри, використанням сонцезахисного креми або підтриманням збалансованої дієти.

Однак вода, серед природних способів, найбільше заслуговує на увагу. Серед відомих рекомендацій поширений рада використання води з метою омолодження.

Багато статті говорять нам про те, що вода дозволяє скоротити пори, зберегти шкірі вологість, зменшити кількість зморшок. Проте нічого не говориться про те, якої якості воду слід застосовувати? І скільки?

Звіт про науково-дослідної роботі від британського Фонду Їжі широко розповсюдив міф, що споживання великої кількості води покращує Ваш колір обличчя.

Не було представлено жодних клінічних доказів, що підтримують загальне переконання. Крім того, згідно зі звітом від британського Фонду Їжі, це, здається, мало науковим доказом щодо впливу водного споживання на гідратації шкіри.

Таким чином, люди не повинні хвилюватися про споживання згаданих восьми склянок води щодня. Згідно з британським звітом про науково-дослідної роботі, різні дієтологи припускають, що збереження здорової шкіри, збалансована дієта і сонцезахисний крем більш ефективні, ніж збільшене водне споживання.

Фрукти і овочі містять багато вітамінів А, B, C і E, які корисні в зберіганні еластичності шкіри.

Там наводяться докази, що збалансована дієта і відповідні антиокислювальні речовини можуть запобігти проблеми, пов'язані з дерматитом, освітою прищів, вікові зміни.

Однак, безсумнівно, що роль води в поліпшенні шкіри залишається важливою. Навіть при тому, що були суперечки про вживанні 8 склянок на день для збереження краси, здоров'я експерти впевнені, що так чи інакше, споживання води пов'язане із загальним станом здоров'я шкіри.

Основна причина цього - це сама природа води.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua