Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Ти - це те, що ти п'єш
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Ти - це те, що ти п'єш

Напевно багато хто чув такий вислів: "Сміття на вході - сміття на виході." Або, як Вам таке: "Ти - те, що ти їси"? Я скажу по-новому: "Ти - те, що ти п'єш!" Наше тіло складається на 70% з води, і для нормального функціонування організму потрібно постійно поповнювати її запаси.

Але не будь водою. Це повинна бути справжня мінеральна вода - Н2О! Природа створила нас "справжньої мінеральної водою". Ви можете задавати собі питання: "Чому це так важливо?" Знаєте, адже саме наше існування обумовлено здатністю організму засвоювати мінерали.

Коли ми п'ємо здорову мінеральну воду, наше тіло використовує знаходяться в ній мікроелементи для своїх потреб. Кальцій необхідний для роботи серця і всіх м'язів, для передачі нервових імпульсів, для здорових кісток і зубів. Магній потрібний для таких серйозних органів, як наприклад, печінка.

Магній відіграє важливу роль в обміні внутрішньоклітинної рідини, у підтримці кислотно-лужного балансу організму і нервово-м'язових функцій. Калій використовується для передачі нервових імпульсів між клітинними мембранами, і у доповненні до всього - регулює серцевий ритм.

Довгий час вся увага громадськості було сконцентровано на проблемах забруднення навколишнього середовища, але і попит на чисту воду без домішок продовжував зростати. Однак, лише зовсім недавно було звернуто увагу на способи отримання чистої води корисною для здоров'я.

Це означає, що люди стали усвідомлювати свою необхідність у натуральної мінеральної води Н2О. Вони стали вкладати кошти в домашні очисні установки, які, на жаль, позбавляють воду, що знаходяться в ній мінералів. Таким чином, подібне очищення повністю перекреслює полізу для здоров'я.

Дистиляція і зворотний осмос - популярні методи обробки води в домашніх умовах, спочатку були призначені для промислового застосування, де якраз необхідна демінералізованою вода.

Але так як, у результаті застосування обох методик, з води ще й видалялася більшість небезпечних хімічних забруднювачів, то було вирішено, що дистилят підходить для повсякденного використання.

І тільки набагато пізніше громадськість дізналася про небезпеку вживання такої води. Особливо для маленьких дітей, чиї організми розвиваються, і тому потреба у воді з нормальним вмістом мінералів дуже висока.

Доктор Золтон Рона, автор "Радість здоров'я", заявив: "Чим довше людина вживає дистильовану воду, тим більше збільшується ймовірність розвитку мінерального дефіциту і збільшення кислотності організму.

Підвищена кислотність змушує організм витягувати мінерали з усіх можливих джерел - зубів, кісток, щоб відновити кислотно-лужний баланс." Хитрість у тому, щоб знайти такий спосіб очищення води в домашніх умовах, щоб з одного боку - позбутися від токсичних домішок і бактерій, а з іншого - залишити всі природні мінерали на місці.

Я щасливий повідомити, що є методики для домашнього очищення води, які задовольняють обидві умови - чистота і здоров'я.

Один з найбільш ефективних способів, знайдених мною, це метод фільтрації багатоступінчастої, що дозволяє в повній мірі позбавити від усього, що Ви не хочете, і залишити те, що Вам насправді потрібно.

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua