Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Відпочинок в Україні
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Відпочинок в Україні

Ви трохи втомилися і маєте потребу в терміновому відпочинку. Рекомендуємо зупинити свій вибір на відпочиноку санаторіях України. Відпочинок в Україні - чудове рішення всіх проблем. Отримання безлічі позитивних емоцій від відпочинку санаторії України Вам гарантовано.

Рекомендуємо звернути увагу на Карпати відпочинок в них незабутній в будь-який час року. Ви зможете самі оцінити відпочинок Україна, коли придбаєте путівки на відпочинок санаторії України. Карпати відпочинок у цих місцях ви неодмінно повинні оцінити особисто.

Санаторії Україна розташовуються в найкрасивіших і мальовничих районах країни, вони завжди притягували туристів гостинністю місцевих жителів і красивими куточками природи. Карпати відпочинок там не просто корисний, він залишить найяскравіші спогади, - краса Карпат нікого не залишить байдужим.

Відпочинок санаторії України включає в себе лікування безлічі захворювань, просто активний відпочинок, можливість щодня дихати свіжим цілющим повітрям. А також відпочинок санаторії України - це захоплюючі екскурсійні поїздки, знайомство з пам'ятками , - все це ви знайдете на відпочинок Україна.

Прекрасний клімат, мальовничі передгірні пейзажі і достаток цілющих мінеральних джерел, Карпати відпочинок, - саме цим приваблюють до себе туристів і відпочиваючих. Відпочинок санаторії України вразить Вас розвиненою інфраструктурою, яку Ви знайдете у всіх санаторії України.

Відпочинок санаторії України - це оптимальна можливість випробувати на собі новітні прогресивні методики оздоровлення і поєднати з цим активний відпочинок, - велосипедні та пішохідні щоденні прогулянки стежками Закарпаття - Карпати відпочинок.

Після лікування і відпочинку санаторії Україна Ви обов'язково відчуєте себе зміцнілим і чудово відпочив і повернетеся додому після Карпати відпочинок з новим зарядом бадьорості.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua