Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>відсутність напруги

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Яка вигода відсутності напруги?

Напруга в тілі відбувається великою кількістю різних способів. У деяких сенсах напруга навіть корисно, воно зберігає інстинкт самозбереження і допомагає нам швидше реагувати на небезпеку. Однак, постійне напруження може мати дуже негативний вплив на тіло.

Напруга може викликати безліч проблем - від головних болів, болю в тілі і до серйозних розладів шлунку. Поступово, ці проблеми перетікають у більш серйозні види і форми, такі як розлад харчової поведінки, токсикоманія і багато-багато інших. Зменшення напруги починається з більш спокійного життя.

Якщо ви не відчуваєте напруга, тоді у вашого тіла є шанс розслабитися. Головна вигода відсутності напруги - здатність орзанизма встояти проти депресій. Дослідження показали, що у тих, хто страждає від напруги - більш високий рівень депресії, яка неймовірно небезпечна в деяких випадках. Люди, які не страждають напругою, більш щасливі і насолоджуються життям більше.

Інша вигода пов'язана зі здоровою серцево-судинної системи. Дослідження в цій області знайшло певний зв'язок між рівнями напруги людини і здоров'ям їхніх сердець, артерій та вен взагалі. Дослідження показало, що люди з більш високим рівнем напруги були більш схильні до серцевих нападів і мали високий ризик захворювання іншими хворобами, що стосуються серцево-судинної системи. Відсутність напруги - це запорука здорового тіла і розуму.

Щоб лікувати напруга належним чином, для початку, люди повинні знайти ефективні способи зменшити власне напруга, можливо за допомогою медитацій або роздумів, але безумовно точно - за допомогою уникнення напружених ситуацій. Літні люди знаходяться в більшій небезпеці і повинні знайти способи зменшити кількість напруги в їх житті як можна швидше.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua