Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Властивості води - частина 1
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Властивості води - частина 1

Вода, цей просте природне з'єднання, дорожче всіх алмазів у світі. Ви можете виявити, що це заява гіпер-перебільшення, але це дуже вірно, якщо Ви застрягли в пустелі Сахара без води.

Є багато людей у всьому світі, які щодня борються з кілометрами прогулянки тільки, щоб принести відро води. Які унікальні властивості води, які роблять цей природний рідкий склад настільки важливим?

Для життя надзвичайно важко витримати без води. Є багато унікальних властивостей води, які обговорені в наступних параграфах.

Визначення води Вода - подвійний склад, який є прозорою, без смаку, рідиною без запаху. Вона може знаходитися в трьох різних формах, газоподібної, рідкої і твердої. Вона розглядається в якості основного речовини для підтримки життя.

Фізичні властивості води Існують різні властивості води, які роблять її унікальною у своїй лізі. Вода є основним компонентом всіх форм життя. Більше ніж 60% усіх рослин і тварин складаються з води.

Існують різні фізичні властивості води, які наведено нижче: Прилипання і єдність (адгезія і когезия) Одне з унікальних властивостей води - прилипання і єдність. Молекули води залучені один одному і тому показують власність єдності. Молекули води також притягують молекули інших речовин, це називається прилипання.

Вода отримує це властивість прилипання з-за його хімічної структури. Позитивний заряд від молекули водню на одному кінці і негативний заряд від молекули кисню. Поверхневий натяг Кожна крапля води притягається до іншим молекулам води з-за поверхневого натягу між ними.

Для того щоб зрозуміти поверхневий натяг, давайте подивимося приклад. Коли Ви бачите, краплі води падають з краю крана, падіння буде повільним. Крапля води буде розтягуватися якомога більше, перш ніж впаде вниз.

Коли це падає, вона утворює сферичну форму і ніяку іншу форму. Ця властивість води за рахунок поверхневого натягу між молекулами води, що дозволяє їм дотримуватися себе.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua